Lillehammer 2016-2017

MA1 - Lag Toyota Bilia
SkipFoss, Kristian
Other playersHårstad, Andreas S.
Hovdal, Morten I.
Mellemseter, Michael
Coach
MA2 - Team Nygren
SkipNygren, Johan
Other playersBäck, Max
Degerfeldt, Anton
Wingfors, Fabian
Hermansson, Emil
CoachAurell, Greta
MA3 - Trondheim CK
SkipWolan, Marcus
Other playersFagervoll, Brage
Øy, Eirik
Dønheim, Martin
Coach
MA4 - Team Åland
SkipLundberg, Melker
Other playersFellman, Jonas
Nordlund, Isak
Nordlund, Leonard
Virtaala, Juuso
CoachSundqvist, Sunkan
MB1 - Team Oppdalsbanken
SkipMyran, Jørgen
Other playersAunøien, Jon
Haugland, Jakob
Kvål, Emil Mellemseter
Vindal, Sander Vittring
CoachMyran, Stig Morten
MB2 - Team Nermans
SkipMagnusson, Daniel
Other playersJones, Sebastian
Johansson, Erik
Regosa, Anton
Ring, Emil
Coach
MB3 - Team Haubjerg
SkipHaubjerg, Simon
Other playersHaubjerg, Simon
Høhling Holtermann, Henrik
Kristoffersen, Oliver
Thune, Kilian
Nissen-Bækdahl, Mads
Coach
MB4 - Team Stange Energi
SkipKringlebotn, Olav
Other playersGalåsen, Even
Hansen, Mikael Brønmo
Myklebust, Bendik
CoachHansen, Rune Steen
MC1 - Team Brænden
SkipBrænden, Mathias
Other playersBirketveit, Ådne
Grasbakken-løkken, Jens
Nordhagen, Niclas
CoachBrænden, Erik
MC2 - Team Engqvist
SkipEngqvist, Johan
Other playersEngelholm, Simon
Olofsson, Simon
Berglund, Albert
Jonsson, Albert
CoachEngelholm, Anders
MC3 - OPPDAL CURLINGKLUBB
SkipLundaløkk, Eivind Øien
Other playersBjørnstad, Ingebrigt
Bruseth, Martin
Haugland, Even
Hesby, Iver
Coach
MC4 - Team Granit
SkipNorin, Arvid
Other playersIsraelsson, Rasmus
Köhn, Gustav
Köhn, Ludvig
CoachKöhn, Tommy
WA1 - Team Forbregd
SkipForbregd, Mari
Other playersForbregd, Astri
Mjøen, Eline
Rian, Hannah Skarsheim
CoachRian, Ståle
WA2 - Fransson
SkipFransson, Cecilia
Other playersJonasson, Jenny
Pettersson, Tova
Wendel, Malin
CoachJonasson, Per
WA3 - Lag Mesloe
SkipMesloe, Eirin
Other playersAune, Nina
Foss, Anne
Klefstad Holmen, Sara
CoachMesloe, Vegard
WB1 - Team Ramsfjell
SkipRamsfjell, Maia
Other playersHalvorsen, Henriette
Hoem, Mathilde Haugland
Ramsfjell, Maia
Rønning, Martine Vollan
CoachSkaga, Ingvild
WB2 - Team Panthera
SkipWranå, Isabella
Other playersWåhlin, Jennie
deVal, Almida
Sjöberg, Fanny
Coach
WB3 - Lag Foss
SkipFoss, Malin
Other playersFagerhaug, Enya
Øiamo, Malin Granli
Øiamo, Sandra
CoachFoss, Joar

Registered teams

Following teams have registered but league management has not yet confirmed their registration.

1 - Team Brænden
SkipBrænden, Mathias
Other players
Coach
2 - Team Thunman
SkipThunman, Rebecka
Other playersHornay, Wilma
Jonsson, Erika
Tegendal, Malin
Thunman, Rebecka
Coach